Danla Bilic takipçilerini uyardı! ‘Üç senedir kurtulmak için uğraşıyorum’

YouTube kariyerine başladığı ilk günden beri görünümlüyle eleştirilen Danla Bilic, tüp mide ameliyatı olmuş daha sonrasında birçok estetik operasyın geçirmişti.

Son olarak ‘Aquafilling’ ameliyatı olan Bilic, başına gelenleri tek tek anlattı ve takipçilerini uyardı.

ESTETİKLERİ ÇOK KONUŞULUYOR

En son gönlünü rapçi Çakal’a kaptıran Danla Bilic hem özel hayatıyla hem de sosyal medya paylaşımlarıyla magazin gündemine sık sık konu oluyor.

Özellikle estetikleriyle çok konuşulan fenomen, yaptırdığı operasyonları saklamamaya devam ediyor. Daha önce burun ve çenesinden ameliyat geçiren Bilic, dudak dolgusu, göz çektirme, düzenli botoks yaptırdığını bunlardan da çok memnun kaldığını dile getirmişti.

AMELİYAT OLDU

Tüp mide ameliyatı ile zayıflayan fenomen bu sefer ‘hep güzel şeyleri önerecek değilim’ diyerek aquafilling dolgu işleminin vücudunda oluşturduğu komplikasyonları anlattı.

Dolgu işlemiyle poposunu büyülttüğünü söyleyen Bilic, geçirdiği ameliyat sonrası sevenlerini uyardı.

“YALVARIYORUM YAPTIRMAYIN”

Takipçilerini uyaran isim şu ifadeleri kullandı:

Yalvarıyorum yaptırmayın, o öyle bir madde ki enfekte olabiliyorsunuz. Ben iki sene önce enfekte oldum, bir ayım hastanede geçti. Dolgu asla ermiyor, popoya ve memeye yapılan dolgu vücudunda hakimiyet elde edip her yerine dağılıyor. Benim kaburgama kadar çıkmıştı, diz kapağıma kadar inmişti.

“TAMAMEN CEHALETİME YENİLİP…”

Fenomen isim sözlerine: ‘Bazen öyle bir yerde toplanıyor ki tenis topu yutmuş gibi gözüküyorsunuz. İğrenç, rezalet bir şey. Kiminle konuştuysam aynı şeyi yaşamış’ diyerek devam etti ve ‘Vücudunuza lütfen böyle bir şey yapmayın ben tamamen cehaletime yenilip, koşa koşa gidip güzel bir popom olsun istemiştim ve 3 senedir kurtulmak için uğraşıyorum.’ diyerek estetik operasyonlar konusunda takipçilerini dikkatli olmaları için uyardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir