Pınar Deniz’den Yargı dizisine veda! ‘Ne söylesem eksik kalacak’

Yayınlandığı ilk günden itibaren pazar akşamlarına damga vuran Ay Yapım imzalı Yargı’nın finaline sayılı günler kaldı. Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nden gerçekleşecek ‘Yargı Veda’ programı için son hazırlıklar yapılıyor.

İlk bölümden itibaren Yargı’da rol alan oyuncular ve emek verenlerin de katılacağı gecede, sürpriz isimlerin sahne alacağı öğrenildi.

YARGI SON BÖLÜM 

Yargı Veda programı, canlı yayınlarla Kanal D, teve2 ve D-Smart Dizi Smart Max kanallarından, bu kanalların sosyal medya hesaplarından ve D-Smart GO’dan izleyiciyle buluşacak.

SON BULUŞMA

Sema Ergenekon’un usta kaleminin Ali Bilgin rejisiyle buluştuğu dizinin başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz yer alırken; onlara Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Defne Kayalar, Alican Yücesoy, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Naşit Özcan, Sermet Yeşil, Ayşegül Cengiz, Muttalip Müjdeci, Ulvi Kahyaoğlu, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan, Merve Ateş, Gece Işık Demirel, Duygu Serin, Tolga Canbeyli, Onur Tekin, Çağrı Atakan ve Dilara Çakır gibi usta ve genç isimler eşlik ediyor.

DUYGULANDIRAN VEDA MESAJI

Bu akşam ekran macerasını sonlandıracak olan Yargı dizisinde ‘Ceylin’ karakterini canlandıran Pınar Deniz, projeye veda mesajını yayınladı.

“BİR DEVRİN SONU”

Deniz, sosyal medya hesabından yayınladığı duygusal mesajında şu ifadeleri kullandı:

Benim için bir devrin sonudur bu. Duygularımı nasıl ifade edeceğimi bilmiyorum. Ne yazsam,ne söylesem eksik kalacak.. Varlığına şükrettiğim en güzel hikayeydi. Canım yol arkadaşlarım.. Canım seyirci.. En güzel baharımı yaşadım sizinle. Hep özlemle hatırlayacağım. Bu gece son kez buluşuyoruz. Hayatıma kattığın her an için,iyi ki vardın YARGI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir